TU Braunschweig - It's Open - Archizines

Bugün Herkes İçin Mimarlığı, Taksim'i TU Braunschweig'dan gelen bitirme öğrencilerine anlatmak için  Ceren Sözer, Begüm Sarışın ve Cansu Cürgen ile İstanbul Bilgi Üniversitesi'ndeydim.


Sunumdan sonra Cansu ile It's Open'daki Archizines sergisine uğrayalım dedik. Kapalı sergiye dışarıdan bakarken MOINOPOLIS'in taklifini geri çeviremedik ve fanzin atölyesine dahil olduk. 

Pazartesi günü, İstanbul Bilgi Üni, Santral kampüsündeki It's Open'da 16:00'dan itibaren konuşmalar ve üretilen fanzinerin tanıtımı var. Takip eden saatlerde de kokteyl. 


Today I was in Istanbul Bilgi Uni. with Cansu Cürgen, Begüm Sarışın and Ceren Sözer to present our association, Herkes İçin Mimarlık (Architecture for All) and Taksim project process to a group of graduation project students from TU-Braunschweig. 
After the presentation, Cansu and I decided to check the Archizines exhibition in It's Open. Exhibition was closed but while we were observing the magazines from outside, MOINOPOLIS invited us to participate their fanzine workshop. 
We couldn't decline. 
On Monday at 16:00, presentations of produced fanzines will start and continue with a cocktail ceremony.